TRAVEL MEETING POINT TRAVEL MEETING POINT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

TRAVEL MEETING POINTVeletržní katalog

V rámci oficiálního veletržního katalogu osloví vystavovatele firma EXPONEX s.r.o., která má katalog ve své kompetenci a je pověřena shromažďovat informace o vystavovatelích,  jejich produktech a službách. Cílem této výhradní spolupráce je v maximální míře informovat návštěvníky veletrhu a zvýšit tak obchodní úspěch.  

Do rukou se tak vystavovatelům dostane předvyplněná přihláška do veletržního katalogu, lze v ní cokoliv změnit tak, aby prezentace v katalogu a na internetu byla dle jejich představ.

Katalog v tištěné podobě obdrží všichni vystavovatelé a novináři a bude vydán odborným návštěvníkům na registraci.

27.07.2015 11:04:02 Více


Výstavní plocha se plní

V tuto chvíli je přihlášeno více jak 50 vystavovatelů z různých odvětví cestovního ruchu.

Mezi přihlášenými jsou například cestovní kanceláře 101Zemek, Bon Ton, Kovotour, Victoria, Atis, Vítkovice tours, Thomas Cook, Sardegna travel a další. Chybět nebudou ani dodavatelé služeb, jakými jsou například Anchoice či Click2Claim.

Staňte se také aktivním vystavovatelem a využijte jedinečné příležitosti k prezentaci svých služeb.

08.07.2015 13:53:44 Více


Workshop Slovinska

Mezi tradiční workshopy národních cetrál se letos poprvé zařadí se svým workshopem i Slovinsko. O tuto krásnou alpskou zemi je mezi turisty z ČR stále větší zájem a využijte tedy i vy tuto příležitost a seznamte se s pestrou nabídkou, kterou slovinský cestovní ruch nabízí. Slovinsko se vám představí se svým sloganem "Zelené. Aktivní. Zdravé.", což zcela vystihuje vše, co zde můžete vidět a zažít. Krásná příroda a hory, atmosféra historických měst, agroturistika, široká nabídka kvalitních slovinských vín a kulinářství, atraktivní pobřeží Jadranského moře, rozlehlý Kras s veřejně přístupnými jeskyněmi a lákavá nabídka slovinských termálních lázní.

Na workshopu naleznete informace i o kongresové turistice a s ní související široké nabídce příležitostí, které v tomto segmentu cestovního ruchu Slovinsko nabízí.

Workshop pro vás připravuje Slovinská centrála cestovního ruchu - STO a Slovenija center Praha, který je partnerem STO pro propagaci Slovinska v ČR. Připravena pro vás bude samozřejmě i ochutnávka slovinských specialit.

Přijďte se tedy 21.10.2015 seznámit se Slovinskem!

16.07.2015 14:20:52 Více


Prezentace Dominikánské republiky

Novinky z Dominikánské republiky, prezentace destinace, ochutnávka dominikánského rumu a tombola o zajímavé ceny? Na to vše se můžete těšit druhý den veletrhu, tedy 21.10. od 11 hodin.

Nenechte si ujít prezentaci Národního turistického úřadu Dominikánské republiky a seznamte se blíže s touto překrásnou lokalitou.


13.07.2015 09:41:50 Více


Prezentace Sardinie

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL jako leader v České Republice pro nabídku turistiky i místních specialit  Sardinie, představí novinky v programu na tento krásný italský ostrov na příští rok. Prezentaci obohatí též vystoupení zástupců dlouholetých seriózních partnerů, kteří představí své ubytovací kapacity, např.  Delphina, ITI Hotels, Chia Laguna Resort, Saraceno, Is Morus, Forte Village, Eden Viaggi a další. Na prezentaci se můžete těšit již 20.10. dopoledne
23.06.2015 15:59:23 Více


Maďarský workshop

První den veletrhu se bude konat již tradiční maďarský workshop. Zájem českých turistů o Maďarsko každoročně roste, proto nezapomeňte přijít na TRAVEL MEETING POINT a zúčastnit se i tohoto workshopu a obchodních jednání se svými dosavadními zahraničními partnery či poznat partnery nové.

12.06.2015 11:14:28 Více


Využijte doplňkových služeb veletrhu

V záložce „pro vystavovatele“ naleznete OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB, který obsahuje kompletní nabídku služeb, veškeré potřebné informace a kontaktní údaje. Vystavovatelé tak mají na veletrhu možnost realizovat různé formy propagace nad rámec své expozice, kterými účinně osloví návštěvníky a své obchodní partnery. Uzávěrka objednávek z katalogu služeb je 11. září 2015.

29.05.2015 13:51:41 Více


Návštěvníci se i letos mohou těšit na chorvatský workshop

Vzhledem k dlouhodobé spolupráci Chorvatského turistického sdružení s profesními asociacemi se i v rámci letošním ročníku TRAVEL MEETING POINT bude pořádat workshop pro chorvatské a české podnikatele v cestovním ruchu, a to dne 20. 10. 2015. Pořádaný workshop je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře a agentury, regionální turistické destinace, hotely či dopravce. Přijďte na Travel Meeting Point a zúčastněte se chorvatského workshopu a obchodních jednání se svými zahraničními partnery.

25.05.2015 14:40:34 Více
předchozí následující
Závěrečná zpráva 2015
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje